Potkaní miminka

Miminka se narodila mamince JaiJai 27. 7. 2010. Jsou napůl kluci a holky, po rodičích podědila srst rex, double rex a standard, v barvách ruská modrá a dove. K odběru budou nejdříve začátkem září. Oba rodiče s výpisem předků, pocházejí z chovné stanice LMG Rattery z linie mazlíků, jsou nekonfliktních povah, otec klidný a přítulný, matka aktivní a nebojácná.  Otec Sayan získal třetí místo v kategorii Mazlík samec na  1. výstavě potkanů a myšek v Bochově. Miminka vydáváme pouze jako domácí mazlíčky, nikoliv jako potravu pro hady nebo množitelům pro zverimexy! K miminkům možno obdržet Výpis předků (pouze informativní!)

Přednost při rezervaci mají spřátelené Chs, lidé, co již mají zkušenost s potkany a ti, co nechtějí potkana jedináčka! Stemcells si vyhrazuje právo rezervaci zamítnout – naším přednostním zájmem je najít mláďatům co možná nejlepší  nový domov dle našeho vědomí a svědomí!

Miminka bydlí ve společné kleci s maminkou a další dospělou samičkou, která pomáhá s péčí (jen ještě kojit!). V domácnosti jsou další dospělí potkani, kvůli výstavám je jejich stav pravidelně kontrolován veterinárním lékařem. Krmíme směsovými krmivy Apetit, Darwin´s, Versele-Laga pro malé hlodavce či přímo pro potkany. Dále miminka znají a papkají mléčné výrobky (Lipánek, pribiňák, jogurt, tvrdý sýr), tvrdý chléb, neochucené kukuřičné a rýžové křupky (z bio-obchodů), kousek libového kuřecího a rybího masa, zeleninu (vařený klas kukuřice je pochoutkou!), vařenou rýži a další.

JaiJai (*27. 12. 2009, russian blue, rex) x Sayan (*26. 8. 2009, russian dove, rex)

Maminka JaiJai

Tatínek Sayan

JaiJai a Sayan se seznamují

JaiJai a Sayan se seznamují

JaiJai a Sayan

JaiJai a Sayan

Hodná tetička Maggie pomáhá s péčí

Miminka ve věku tří týdnů

Asfodel

M, S, ruský modrý, solid

u majitelky

Asfaloth

M, R, ruský modrý, solid

u majitelky, paní H. V.

Amroth

M, R, dove, solid

u majitelky, paní H. V.

Aberforth

M, S, ruský modrý, solid

u majitele, Míša

Aurel

M, DR, ruský modrý, solid

u majitele, Míša

Armin van Buuren

M, R, dove, solid

u majitelky, Snoe

Arwen

F, R, ruská modrá, solid

u majitelů

Amarië

F, S, dove, nest. berkshire

u majitelů

Astarte

F, R, ruská modrá, nest, berkshire

u majitele K. F.

Azaleia

F, R, ruská modrá, solid

u majitele

Anemone

F, DR, ruská modrá, solid

u majitelů

Annabelle

F, R, ruská modrá, berkshire

u majitelky, paní Olga